מבצעים תיקונים לכל סוגי המחשבים נייחים ניידים

מותגי:  LENOVO ASUS, , HP ,  DELL מכל הסוגים כמו Vostro Xps  Latitude Inspiron  ועוד.

עם השנים האלקטרוניקה התפתחה יותר ורכיבים מוזערו לגדלים שכמעט ולא ניתן לראות בעין.

ואצלנו תמצאו פתרון לכל תקלה גם אם היא "מפחידה" יש לנו ניסיון של כ 30 שנה בפתרון ותיקון תקלות,  

הניסיון שלנו בתיקון מעגלים אלקטרוניים. הוביל אותנו לרכישת ציודים מתאימים לדור החדש של האלקטרוניקה.

לאורך השנים, טיפלנו מגוון גדול מאוד של תקלות, ויש לנו את הידע והמיומנות לפתור כמעט כל תקלה.

החל מתחזוקה, תיקון לוחות אם, מסכים, תיקונים "קוסמטיים" של מעטפת המחשב.  כמו,  החלפת מקלדות מובנות, ברמה גבוהה כולל הלחמת הפלסטיקה. תיקון צירי מסך "ושיחזור" החלקים השבורים של המעטפת הכי קרוב שניתן  למקור.

תיקון לוחות אם,  כולל החלפת רכיבים, נגדים, קבלים, טרנזיסטורים, מיקרו בקרים, שקעי טעינה  ועוד. כל התיקונים מתבצעים אצלנו במעבדה. ע"י צוות מיומן עם ניסיון רב שנים.

מחשבים שניזוקו מחדירת נוזל (קורוזיה),

יש לנו לא מעט הצלחות. למרות שחלק מהתיקונים מסוג זה  הוא אתגר גדול.  הנזק המיידי בעיני המשתמש נראה שולי, ולכן עולה הרעיון כי אם הופכים את המחשב ומיבשים עם "פן"  אז הנוזל יצא ואפשר להמשיך. לכאורה זה נשמע הגיוני,  אבל בהחלט שלא. 

ברוב המקרים הנוזל חודר באופן מידי וגורם לנזק. למעט מקרים מסוימים שבהם הנזק הוא מינורי שמסתיים בניקוי בלבד.

לכן חשוב מאוד ליצור איתנו קשר.

אנו ממליצים. מייד לאחר שהנוזל נשפך על המחשב לנתק מייד ממקור מתח, לכבות את המחשב, בהחלט לא להטעין.

לרוב המחשבים יש מעגל ההגנה של הסוללה שינתק את מתח הסוללה. ובכך ייעצר המשך האלקטרוליזה שיוצרת את הקורוזיה,

שימוש במטען בנזק מסוג זה רק יעצים את התהוות הקורוזיה, בכך רציפות המתח על המעגלים לא תיפסק עד לנזק משמעותי.

תקלות הקשורות בנוחות המשתמש כמו.

גלישה איטית, לא ניתן לפתוח קבצים, זמן התגובה של המחשב ארוך מהצפוי, התמונה לא חדה, הסוללה נגמרת מהר, המסך שחור ולא מראה כלום, המקלדת  לא מגיבה, מסך "כחול עם תקלה" המחשב נתקע על הלוגו. כל אילו תקלות שברובן ניתנות לפתרון הקשור בתחזוקה וטיפול מקצועי, שאנו יכולים לתת.

אם המחשב לא נדלק ותרצו שנחלץ לכם את הכונן קשיחונתאים קופסת מתאם חיצונית עם חיבור USBבכדי שתוכלו להשתמש במידע שלכםתגיעו  ותקבלו שרות זה מיידית במקום !אם שקע טעינה שבור / בטריה לא מחזיקה מעמדמסך מרצד/ מחשב נרטב ממים התקשרו04-8224444תיקון מחשב נייד בצפון,בחיפה ובקריות ,הסרת וירוסים מהמחשב ,התקנות תוכנה, פרמוט-בצ'קפוסט בחיפה,מכירת רישיון דיגיטלי של מייקרוסופט ווינדוס 10  PRO  64 ביט רק ב 350 שח .WINDOWS 10 PRO 64 BITמעבדת תיקון מחשבים ניידים בחיפה,תיקוני שקע טעינה במחשב נייד ,מכירת מטענים אוניברסליים אשר מתאימים לכל המחשבים הניידיםמכירת מטענים למחשבי אסוס ASUSתיקון ושרות למחשבים ניידים בחיפה,בצ'קפוסט  מעבדה לתיקוני מחשביםניידים מכל החברותתיקון כל הניידים :לפטופ מסוג:MSI , MAC, sony, toshiba,Lenovo, packardbell fujitsu APPLE,Dell,Asus Gateway ,IBM ,Lg ,Msi ,Panasonic ,Roverbook,Samsun Acerשירות בחיפה בקריות מסך שבור במחשב נייד שדירוג מחשבים ניידיםתיקון ואיתור בעיות ותקלות פריצת סיסמאות במחשב נייד בדיקת מחשב ניד Laptopתיקון מחשבים ניידים Laptop , ,לפטופמעבדה מקצועית לתיקון מסך לא עובד, תיקון מסכים לפטופ בחיפה ובקריות !החלפת מסך 15.5 אינץ בחיפה ובקריות ,החלפת מסך 14.1 אינץ |החלפת מסך  10.1 אינץ |13.3 inch  | החלפת מסך 17 אינץ .


 
מבצע

סוף המידע

אין מוצרים נוספים


חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2
Copyright © 2022 ofersys.co.il. All rights reserved.

https://www.ofersys.co.il/%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F%2D%D7%9B%D7%9C%2D%D7%A1%D7%95%D7%92%D7%99%2D%D7%94%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D/c-108-2-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp